Welcome, visitor! [ Login

 

Adıyaman Hoş Bayan Escort Berra

  • Listed: 22 Mayıs 2020 12:08

Description

Romantik filmleri seviyorsanız, Sevgililer Günü filmini izlemek istiyorsanız yaklaşık on milyon olasılık var, bunların çoğu WalMart’ta alışveriş yapan erkeklere yardımcı olmak için pembe ve kırmızıya kullanışlı bir şekilde sarılmış onların hanımları. Romantik filmler, ağrılı aynı cinsiyetten destanların tamamını kapsar (her ikisi de brokeback dağ) gençler için müzikallere Lise Müzikali alt küme) tüm olası demografik gruplara ulaşmaya çalışın.

Peki ya romantik filmlerden hoşlanmayan geri kalanımız ne olacak? Nicholas Sparks’tan bahseden ve göz kürelerimizi izledikten sonra cerrahi olarak kafalarımızın arkasından çıkarmış olan biziz Kafaka bir Külkedisi hikayesi? Ne için bize Sevgililer Günü izlemek için? İster inanın ister inanmayın, ister misanthropist isterse seri katil olun, sizin için bir aşk hikayesi vardır.

Tersyon filmi sevenler ve kısa dikkat süresine sahip insanlar için

TERMİNATÖR

Direnişçi bir savaşçı, dünyanın gelecekteki insanlık annesinin son umudunu öldürücü bir robottan korumak için dünyanın makineler tarafından kontrol edildiği bir zamana geri gönderilir.

Kafaroldekiler: Michael Biehn, Linda Olmamışilton

Imalatlı: 1984

James Cameron’ın filmleriyle bir aşk / nefret ilişkim var, ama bu kesinlikle spektrumun “aşk” ucunda. Terminatör birkaç popüler cümle doğurdu ve dört devam filmi doğurdu. Fazla fazla eylem var: patlamalar, araç kovalamacaları, çekimler, hatta fütüristik bir savaş, ama tematik olarak bu, zamanın testine dayanmasına yardımcı olan bir aşk hikayesi. 1980’lerin etkileyici özel etkileri dağıldı.

Yüzüklerin Zeybekndisi, Zindan Ustaları ve Fantezi Yemekıklar hayranları için

YILDIZ TOZU

Yemekık genç bir adam, hayallerinin kızı için düşmüş bir yıldız aramak için Stormhold’un büyülü krallığına girer, sadece hayallerinin gerçek kızını bulmak için yıldızdır.

Kafaroldekiler: Charlie Cox, Claire Danes

Üretim: 2007

Eğer fantaziyi seviyorsanız, Neil Gaiman’ın bir dahi olduğunu bilirsiniz. Fantezi veya bilim kurgu yazımına girmek isteyen herkesin, Neil Gaiman’dan aşinalık ve hayal gücü arasındaki denge hakkında ders alması gerekir. Bu, uçan korsan gemileri, cadılar, kılıç dövüşleri, kaleler ve sahip olduğum en etkileyici aktör örneklerinden birini içeren romanının yıldızlı bir uyarlamasıdır. hiç görülmemiş (ipucu: Mark Strong ve bir vudu bebeği içerir).

Tarih meraklıları ve savaş filmi meraklıları için

KAPILARDA DÜŞMAN

Ünlü Sovyet keskin nişancı Vassili Zaitsev, Nazi bombacıları Stalingrad şehrini harabeye çevirirken Alman mevkidaşı ile savaşıyor. Tehlikede: savaşın sonucu.

Kafaroldekiler: Jude Law, Rachel Weiss

İmalat: 2001

Bu filmle ilgili en sevdiğim şeylerden biri, İngiliz / Amerikalı aktörlerin Rus veya Alman aksanlarını simüle etmeye çalışmamaları ( K-19 bunun neden iyi bir fikir olmadığını biliyorsunuz). Buradaki aşk hikayesi, istismarlarını yayınlayan komiser Vassili ve bir kadın askerin yer aldığı bir üçgen (evet, Rusya’nın o sırada kadın askerleri vardı). Trajik ama canlandırıcı, şimdiye kadar gördüğüm en iyi savaş filmlerinden biri.

İlim kurgu hayranları ve komik inekler için

AEON FLUX

Ölümcül bir salgından kurtulan son yüzlerce kişiden biri olan bir suikastçı, fütüristik toplumlarının diktatörünü sadece her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfetmek için gönderilir.

Kafaroldekiler: Charlize Theron, Marton Csokas

Üretim: 2005

Bu çizgi roman filmi her şeye sahiptir: fütüristik teknoloji, dövüş sanatları, silahlı kavgalar, sıkı kıyafetler ve erkek ineklerin kız arkadaşlarını yatıştırmak yerine entrika olan organik bir aşk hikayesi. Spoiler dahil etmeden çok şey söyleyemem, ama iyi bitiyor.

Serüvenperestler ve ironi sevenler için

TAŞI ROMANTİK

Seyahat deneyimi olmayan yalnız bir romancı, kaçırılan kız kardeşini bir Kolombiya uyuşturucu lordundan kurtarmasına izin verecek hazineyi bulmasına yardımcı olmak için yorgun bir paralı asker çağırır.

Kafaroldekiler: Kathleen Turner, Michael Douglas

Imalatlı: 1984

Buradaki ironi, bu komedinin, bir romantizm romanından gelebilecek bir arsanın parçası olarak romantizm romanlarının saçma arsalarıyla dalga geçmesidir. Bayan Romance ve Bay Uncouth film boyunca doğal olarak aşık olurlar, ancak en büyük Indiana Jones fanatiklerini bile memnun etmek için yeterli timsah, dublör ve orman hayatta kalma ipuçları vardır. Bonus olarak, süitiyle arka arkaya yansıtarak 4 saatlik bir sinema maratonuna dönüştürebilirsiniz, Nil Mücevheri.

Vaftiz babasının hayranları ve organize suç üyeleri için

TUZLU EYLEMLER

Vietnam’dan eve dönen Avustralyalı bir asker, tıpkı Amerikan mafya üyelerinin ülkede ilk adımlarını atması gibi amcasına organize suçlara katılıyor.

Kafaroldekiler: Sam Worthington, Kestie Morassi, Bryan Brown, Toni Collette

Üretim: 2002

Bu sizin tipik Mafya hikayeniz değil. Şaşırtıcı derecede komik ve aslında rahatlatıcı. Bryan Brown, Toni Collette, John Goodman ve Sam Neill tüm tanıtım materyallerinde listenin başında yer alıyor, ancak Sam Worthington’un karakteri aslında filmin odak noktası. Türayet, araba kovalamacaları, ateşler ve özel mülklerin tahrip edilmesi gerekiyor, ancak Avustralya’da pizza tanıtımını ve iki aşk hikayesini içeren ikincil bir entrika var: asker ve metres arasında amcası ve amcası ve teyzesi arasında.

Seri katiller ve korku filmi hayranları için

SİNYAL

Bir kadın, erkek arkadaşı ve kocası, onu çıldırtan herkesi harekete geçiren gizemli bir sinyalin ardından hayatlarını iç içe bulurlar.

Kafaroldekiler: Anessa Ramsey, AJ Bowen, Justin Welborn

Üretim: 2007

Öykü, üç farklı yönetmen tarafından üç farklı açıdan üç bölümden anlatılıyor, ancak hata yapmayın, her şey uyuyor. Bu film hem korkutucu, komik hem de canlandırıcı, onu her zamanki korku filmi ücretinden ayıracak bir aşk hikayesi ile “Çevreımızdaki cinayet gibi seks yapalım”. Oranen bilinmeyen bu film, araştırmasına ayırmanız gereken her saniyeye değer.

Dövüş sanatları sevenler ve Asya sinemasını sevenler için

GİZLİ EJDERHA DOĞRULAN KAPLAN

Büyük bir Qing Çin savaşçısı, sihirli bir kılıca yeniden sahip olmak için ölümcül bir suikastçıyı alt etmelidir.

Kafaroldekiler: Chow Yun Fat, Michelle Yeoh

İmalat: 2000

Öfkeli Kung Fu dövüşlerine, mistik unsurlara ve oyuncuları yumruklar sırasında ağaç tepelerinden dans ettiren inanılmaz özel efektlere rağmen, aslında iki savaşçı arasındaki bir aşk hikayesi. Ayrıca bir prenses, katil bir kadın ve müthiş bir sinematografi var, bu yüzden romantikler ve karate çocuklar altyazıları okumaktan utanmadıkları sürece tadını çıkarıyorlar.

Misantroplar ve cansız nesneler için

WALL-E

Yeryüzünde terk edilmiş bir çöp kompaktör, 700 yıl boyunca çöplerle dolu, şımarık insanlarla dolu bir geminin unuttukları eve dönmesine yardımcı olmak için bitki örtüsü arayışında zarif bir robotla takımlar.

İle: Ben Burtt, Elissa Knight ve bir MacIntosh bilgisayar sesleri

Üretim: 2008

Konutet, başkalarından nefret eden insanlar için aşk hikayeleri bile var. Aslında, EVE ve WALL-E’nin romantizmi, her biri sadece dört kelime biliyor olsalar bile, filmdeki en şirinlerden biri olabilir. Romantik ekmek kızartma makinenize gösterin ve karıştırıcıya sunmak için ilham verin. Mükemmel CGI animasyonu ve zamanında mesaj, onu korumacılar ve bilim kurgu meraklıları için harika bir film haline getiriyor.

Anne ilişkisi bir bilgisayarla olan insanlar için

HACKERS

Çocukluk sömürüsü ünlü olan genç bir hacker, New York’a taşınır ve bir petrol şirketinin devralınması için hackerları tuzağa düşürmek için bir plana karışır.

Kafaroldekiler: Johnny Lee Miller, Angelina Jolie

İmalat: 1995

1996’dan sonra bir bilgisayarı olan herkes hackerlar tarafından kullanılan ileri teknolojiyi gülünç bulacak, ancak oynayan insanlar World of Warcraft 7/24 ve onlara gelen güzel kadınların rüyası, zamanının çoğunu bilgisayarıyla karanlık bir odada geçirmesine rağmen sıcak bir kız arkadaşını yere indirmeyi başaran ana karakterle ilgili olacak.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply