Welcome, visitor! [ Login

 

Ateşli Adıyaman Genç Escort Feray

  • Listed: 28 Mayıs 2020 14:46

Description

Herhangi bir çiftin evli yaşamının başarısı sadece duygusal uyum, güvenlik ve aşırı duygusal aşk hikayelerinin entrikalarını oluşturan tüm bu duygusal şeylerle bağlantılı değildir. Kapalı kapılar ardında, cinsel uyum da evlilik ilişkisindeki şeylerin genel modelinde büyük rol oynar. Yalın ve basit bir dilde, siz, kocanız, her zaman yataktaki anları gerçekten unutulmaz kılacak bir şey arıyorsunuz. Karısının, sanki hayatı ona bağlıymış gibi orgazma nasıl ulaşacağını bilmek istiyorsun. Bunu nasıl yapabilirsin?

Bu ikilemle karşı karşıya kaldığınızda, birincil endişeniz elinizin arkası gibi kadının vücudunun nasıl çalıştığını bilmek olmalıdır. Kendinizi buna alıştırmak, kadınların bir musluk tarafından uyandırılmadığı gerçeğiyle başlar. Erkeklerin cinsel duyarlılığı otomatlar kadar otomatik olsa da, kadınlar sonunda hissetmeden önce yaklaşık yarım saat limboda geçirirler. Bu şans, dalmadan önce heyecanlandırmak ve ısıtmak istediğiniz her şeyi yapma fırsatınız olmalıdır. Ön sevişme, onu neyin takip edeceğini tahmin etmesini sağlayacak hareketlerle heyecanlandırmak anlamına gelir.

Bu noktada çok önemlidir, eğer eşinizin cinsel zevk doruğuna ulaşmasını istiyorsanız, rahatlamaktır. Acele etmeyin. Kadınlar böyle istiyor. Eşiniz acele etmediğinizi hissettiğinde, ihtiyaçlarının o zaman karşılanacağından emindir. Kadınlar istenmek istiyor. Eşlerinin onları deli gibi emdiğini bilerek iyi ve özel hissediyorlar.

Nihayet olarak, cinsel bir olay sırasında bile sabrın bir erdem olduğunu unutmayın. Her şeyin yolunda gitmesini beklemeyin ya da beklemeyin. İstediğiniz son şey hayal kırıklığının ortaya çıkmasıdır çünkü karınız bu izlenime sahip olduktan sonra sizi içeri girmek, inmek ve dışarı çıkmak isteyen bir kabadayı olarak görecektir; böylece ikinize de bir gece diyebilir ve yarının daha iyi beklentiler sunmasını ümit edebilirsiniz.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply