Welcome, visitor! [ Login

 

Ateşli Çıtır Escort Pınar

  • Listed: 28 Mayıs 2020 08:53

Description

Kadınları nasıl yatağa geçireceğini bilmek istiyorsanız, ona ne duymak istediğini söyleyin. Tecrübeimli pikap sanatçıları “cinsel çerçeveler” kullanırlar. Bunlar, ona anlattığınız üç konuda – siz, onun ve “biz” – ifadeleridir ve yakınlık için zemin hazırlarlar. İnsanların birbirlerini tanıdıklarında kullandıkları her türlü konuşma gibi masum başlarlar; ve yavaş yavaş cinsel olarak samimi şeylerden bahsettiğiniz noktaya ilerlerler. Nihayetra odaya getirmek için küçük bir adım atın.

Türsel çerçeveleme için çok iyi çalışan 4 mükemmel cihaz vardır:

Öyküler. Öyküler, hakkınızda daha fazla bilgi vermek, cinsel deneyimleri paylaşmak, arkadaşlar hakkında konuşmak veya onlara bir metafor vermek için kullanılır. Sorun şu ki, sizin, onun veya her ikinizin birlikte özelliklerini gösterirler.

Lisaneklerle. İltifatlar bunun hakkında konuşmak için harika çalışıyor. Onu OLDUĞU şeylere iltifat etmek yerine, iltifat etmek istediği şeylere iltifat edeceksin. Bu cinsel çerçevelemenin anahtarıdır – doğrudan arzu ve istekleriniz hakkında konuşmak.

Yem, Kanca, Makara, Sürüm Raporları. Bir iltifat ile takip etmek için küçük bir bilgi için “balığa çıkacağınız” bir tekniktir. Arkaık kendisi için ne hissettiğine bir göz attığınız için, bu iltifatı tam olarak duymak istediği şekilde şekillendirebilirsiniz. Eğer şaşırırsa, işleri yoldan çıkarmak için sıralı olmayan bir sıra ile “serbest bırakırsınız”. Daha sonra kendinizle bağlantı kuran benzer bir şey söyleyerek takip edersiniz.

Çift bağ. Çift bağ, nasıl tepki verirse verilsin, çerçevelerinizi oluşturmaya başlayabilmeniz için onu nitelendiren bir sorudur. Sorun, ona parti kızı olup olmadığını sorun; evet diyorsa, dışarı çıkmayı da sevdiğini söyle; hayır diyorsa, evde kalmayı ve DVD izlemeyi sevdiğinizi söyleyin. Ardından bu açıyı görüntülerinizin geri kalanını tanımlamak için kullanırsınız.

Çerçeveleri nasıl inşa edeceğinizi ve kademeli olarak nasıl tırmanacağınızı biliyorsanız, kadınları yatağa nasıl koyabilirsiniz. Doğru ifadeleri yapmak, davranışlarınızı şekillendirmek ve istediğiniz yere ulaşmak için gerginlik ve rahatlamayı kullanmakla ilgilidir – sizin yerinizde, yatağınızda, sizi bekliyor.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply