Welcome, visitor! [ Login

 

Besni Azgın Escort Kızlar

  • Listed: 14 Mayıs 2020 01:39
  • Expires: This ad has expired

Description

Midnight All Day, karakterleri genellikle düşük yaşama yaklaşan bir yazar olan Hanif Kureishi’nin kısa hikayelerden oluşan bir koleksiyon. Bu hikayeler, hepsi mükemmel bir şekilde okunabilir, iyi yazılmış ve iyi yapılandırılmış olmasına rağmen, mükemmelden oldukça sıradanya kadar değişen kalitede. Bununla birlikte, bazen, medyaya çok fazla ensest bir katılım söz konusudur. Fazla fazla yazar, oyuncu, TV ve sinemasever var. Yazarın neden bu insanlarla bir araya geldiği anlaşılabilir, ancak medya ayarlarının tekrar tekrar kullanılması bazen hikayesine zarar verir.

Bu eleştiriye rağmen, karakterler son derece çizilmiş, ilginç, ilgi çekici ve tamamen güvenilirdir. Temaslerini başlatan ve sona erdiren, fırsattan bir sonraki hataya hayatlarında yolculuk etme veya yolculuk yapma eğilimindedirler. Kafaka karakterleri yazma veya somutlaştırma eğilimlerine rağmen, genellikle içgözlem için çok az imkan sergilerler. Yinellikle şişelerini veya eğlence amaçlı uyuşturucularını kullanırlar ve cinsel ilişkiyi bir meydan okuma gibi ele alırlar.

Bu yüzden hikayeler, kariyerleri patlayana kadar her zaman en üstte olan, servetleri çökünceye kadar her zaman yüksekte olan İngiliz profesyonel orta sınıflarıyla ilgilidir. ve ilişkileri başarısız olana kadar her zaman pastoral.

Hanif Kureishi’nin Büyük Britanya’daki 80’ler ve 90’ların karakterine keskin bir gözü vardır ve birkaç kez deneklerinin talihsizliklerini ebeveynleri ile tartışmayı hayal etmeyeceğini örtük bir şekilde hissediyoruz. Onlar ayrı bir kuşaktır, özel oldukları yanılsamasıyla, geçmişe hiçbir şey borçlu olmayan yeni bir çağda yaşadıklarına inanırlar. Kendine güvenen ama savunmasız, iddialı ama kararsız, kararlı ama tamamen geçici. Bu özelliklerin biraz abartıldığı durumlar vardır, ancak genel olarak, örtbas etmek yerine bir kerede bir hikaye okumak daha iyi olan hareketli ve unutulmaz bir koleksiyondur.

  

701 total views, 2 today

  

Listing ID: 5255ec06bad1408f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply